HD_MRK
Kunst en Cultuur Lopik header
Stichting Kunst en Cultuur Lopik
SNGL
 
DSPL_AGENDA_PSTS_S_MENU_THIS_YEAR

Evenementen in 2025

 
4 januari – 5 april 2025
 
23 februari 2025
 
20 maart 2025
 
24 mei 2025
 
 
DSPL_GND_TM
25 september – 31 december 2018  | Aanvang doorlopend

Expositie ‘Natuur in eigen land’

Foto's Alexander Koenders

Dorpshuis De Schouw, Lopik

De expositie “Natuur in eigen land” bestaat uit 15 foto’s van de bekende wildlife-fotograaf Alexander Koenders uit Jaarsveld, genomen in de omgeving van Lopik en in de rest van Nederland.

Wanneer De Schouw open is, heeft u vrije toegang om in de grote zaal (door de bibliotheek), de kegelbaan en de foyer de foto’s te bewonderen.

Over Alexander Koenders

Alexander Koenders, is ondernemer, gevestigd te Jaarsveld en nauw betrokken bij allerlei milieu gerelateerde vraagstukken. Daarnaast is Alexander vooral bekend als natuurfotograaf.

Al op jonge leeftijd was hij geïnteresseerd in de natuur en ontwikkelde hij zich, onder invloed van zijn vader, tot een grote vogelliefhebber. Later vormde de interesse zich om naar de fotografie van vogels. De vogelfotografie verbreedde zich naar zoogdieren, landschappen en uiteindelijk de natuur in de meest algemene zin van het woord.

Alexander beoogt met zijn fotografie een steentje bij te dragen aan het besef, dat wij als onderdeel van de natuur, met onze invloed daarop, uiteindelijk ook ons eigen leven en de gezondheid van onze kinderen beïnvloeden.

Het werk van Alexander is in diverse publicaties en digitale uitingen terug te vinden. Alexander is visionair van Olympus en ambassadeur van Olympus camera’s. Hij organiseert fotografie workshops, geeft lezingen en leidt en begeleidt foto-reizen. Alexander deelt graag zijn ontmoetingen in het dierenrijk en andere natuurlijke wonderen over de hele wereld. Dierenleven, macro-opnames en landschappen hebben allemaal zijn interesse, waardoor hij een zeer all-round wildlife-fotograaf is.

Fotoworkshop

Wilt u zelf ook eens aan het werk met hulp van Alexander?  Geef u dan op voor de workshop “de basis van de fotografie”!

Website: Alexander Koenders

 

DSPL_GND_THIS_YEAR
 

Evenementen in 2025

 
4–5
jan|apr
Expositie Carla Faaij
4 jan – 5 apr 2025
De Schouw, Lopik
23
feb
Huiskamerconcert Benschop/Polsbroekerdam
23 feb 2025
Benedeneind Zz 417, Benschop/ Polsbroekerdam
20
mrt
Groot Dictee Lopikerwaard 2025
20 mrt 2025
Dorpshuis De Schouw, Lopik
24
mei
Vrijheidsconcert 2025
24 mei 2025
De Bosrand, Benschop